Analizujemy

Wszystkie działania podejmujemy na podstawie dogłębnych analiz. Każdy krok promowania marki bazuje na szczegółowych raportach wspomagajacych osiagniecie celu.

Zwiększamy konwersje

Skupiamy się na wzroście konwersji aby oprócz dużej grupy zainteresowanych, potencjalnych klientów zdobyć ich zaufanie oraz zwiększyć sprzedaż.

Realizujemy cele biznesowe

Wspólnie ustalamy i w pełni realizujemy Twoje cele biznesowe. Dzięki prawidłowemu definiowaniu założeń jesteśmy w stanie skupić się na najbardziej istotnych elementach i osiągać je w krótkim czasie.

Napędzamy sprzedaż

Każdy etap w procesie promowania marki ma na celu zwiększenie sprzedaży. Bazujemy na doświadczeniu i umiejętnościach, dzięki którym Twój produkt stanie się pożądany.

Nasza misja to Twój zysk

Dostarczamy produkty najwyższej jakości

Połączyliśmy nasza wiedze i doświadczenie obsługując klientów w Polsce, Szwajcarii, Niemczech i Austrii, działając prężnie jako dziesięcioosobowy team.

Maciej Bodziarczyk

Maciej, absolwent Brandingu i Grafiki Komputerowej na wrocławskich uczelniach, od lat skupia się na obszarze marketingu. Jego wieloletnie doświadczenie zawodowe w jednym z wiodących banków w Polsce przy funduszach inwestycyjnych stanowi solidną podstawę analizy danych oraz zarządzania finansami marketingowymi. Lata praktyki w obszarze promocji marek i ukończone w tym kierunku studia łączą się w doskonałą całość. Główny aspekt jego działalności koncentruje się na promocji firm i opracowywaniu spójnych strategii marketingowych, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym

Konrad Jakubowski

Konrad ukończył międzynarodowe studia z Fizyki na uniwersytetach w Paryżu, Madrycie, Wrocławiu i Oxfordzie. Następnie uzyskał doktorat z materiałoznawstwa na Politechnice w Zurychu, po czym zdecydował się na zmianę zainteresowań, zostając konsultantem specjalizującym się w optymalizacji procesów biznesowych i wspieraniem miedzynarodowych korporacji w pracy z systemami ERP (SAP).

Maciej i Konrad podążaja za swoimi zainteresowaniami, rozwijając równocześnie nową spółkę,która tworzy program typu CRM. Głównym rynkiem docelowym w tym projekcie są: Szwajcaria, Austria, Niemcy, Polska. W swoich działaniach zawodowych najbardziej skupiają się na świadczeniu usług wysokiej jakości, skierowanych na osiągnięciu najlepszych możliwych wyników. 

Rank Higher współpracowało z szerokim wachlarzem klientów, od hoteli, przez firmy produkcyjne, aż po duże korporacje w Polsce i za granicą. Docenili nas również Klienci z Niemiec, Szwajcarii oraz Austrii, dlatego też kampanie prowadzimy nie tylko w języku polskim ale też w angielskim i niemieckim.

Zwiększ szanse na rozwój

Jesteśmy tu aby wspólnie osiągnąć sukces