Z nami zrozumiesz swoja pozycje na rynku

Kompleksowe i dokladne dane dla Twojego rozwoju

Nie wiesz czy klienci będą zainteresowani Twoim pomysłem?

Zastanawiasz się, czy nie przepłacasz za materiały i usługi?

Szukasz informacji o konkurencji? ​

Pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania:

– Analiza dostawców: znajdziemy dostawce dla Ciebie, który spełni Twoje wymagania ilościowe, jakościowe i cenowe, w Polsce i za granica

– Analiza konkurencji: sprawdzimy jakie ceny ma Twoja konkurencja, jakie są ich ostatnie ruchy, jawne plany i zasięgi.

– Analiza trendów: zbadamy jaki potencjał ma Twój projekt na podstawie ruchu w sieci, wyników wyszukiwania i zachowania potencjalnych klientów

Korzyści

– Redukcja ryzyka: z nami będziesz mógł podejmować decyzje poparte przesłankami i feedbackiem z rynku

– Zwiększona sprzedaż: zrozumienie rynku i zasad nim władającym pozwoli Ci dopasować strategie pod klientów, by trafić w ich gusta.

– Rozwój i reakcja na nowości: regularne badania pozwolą wychwycić rozpoczynające się trendy i wdrażać nowe pomysły przed innymi.

Analiza rynku pokaze, czy zmierzasz w dobrym kierunku. 

Market Research dla Ciebie i Twojego projektu

Elastyczny i Bezstresowy Start Twojego Biznesu Online

Oferta abonamentowa
 • Strona oparta na WordPress
 • Prowadzenie kampanii reklamowej Google Ads
 • Stworzenie wizytówki Google
 • Powyższe elementy oferty na abonament są nierozłączne
popularne

Pakiet Reklamowy Google Ads oraz Meta Business suite

wycena indywidualna
 • Kampanie reklamowe w Google Ads oraz pozostałych kanałach reklamowych
 • Dobór i optymalizacja słów kluczowych
 • Optymalizacja konwersji
 • Zarządzanie budżetem
 • Raportowanie i analiza

Strony www sklepy oraz konfiguratory online

wycena indywidualna
 • Tworzymy strony www
 • Tworzymy i obsługujemy sklepy e-commerce
 • Tworzymy i obsługujemy konfiguratory
 • Tworzymy w: Angular, JavaScript, Html, Scss, PHP, jQuery, Bootstrap oraz na CMS jak np. WordPress

Optymalizacja Twojego Biznesu

wycena indywidualna
 • Optymalizacja procesu
 • Market research
 • Projekty graficzne
 • Posiadamy pełną ofertę informatyczną

Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli zaczynasz swój biznes i masz ograniczony budżet, wybierz opcję Elastyczny i Bezstresowy Start Twojego Biznesu Online. Pozwala on zacząć się rozwijać w Internecie bez znaczącej inwestycji. Poprawia widoczność, sprzedaż i rozpoznawalność marki/usługi/produktu.

Dla działających biznesów z określonymi budżetami marketingowymi, polecamy Pakiet Reklamowy Google Ads oraz Meta Business suite.

Tak, reklamy w Google Ads mogą mieć sens w wielu przypadkach i mogą przynieść szereg korzyści takich jak:

 • Wzrost ruchu na stronie.
 • Dotarcie do osób poszukujących określonych produktów lub usług.
 • Możliwość precyzyjnego kierowania reklam.
 • Dopasowywanie budżetu reklamowego i płacenie tylko za rzeczywiste wyniki.
 • Dostęp do narzędzi analitycznych pozwalających na monitorowanie efektywności kampanii oraz optymalizację reklam

Reklamy Google Ads mogą przynieść szybkie rezultaty, zwiększając świadomość marki i zainteresowanie produktami czy usługami

Sklep internetowy oferuje wiele korzyści zarówno dla klientów, jak i właścicieli biznesów. Oto kilka zalet sklepów internetowych:

 • Dostępność 24/7
 • Szeroki zasięg
 • Mniejsze koszty operacyjne
 • Personalizacja i analiza danych
 • Bezpieczne transakcje

Tak, wiele produktów może być dostosowywanych i konfigurowanych online. Dzięki narzędziom konfiguratorów internetowych, klienci mogą dostosowywać produkty, wybierać opcje, dodatki czy parametry, co umożliwia stworzenie spersonalizowanych wersji produktu.

Oczywiście, naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług i kompleksowego wsparcia na każdym etapie współpracy. Jest to niezbędne do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie.

Tak, będziesz mógł/mogła zarządzać swoją stroną internetową pod pewnymi warunkami. Możliwość zarządzania stroną internetową zależy w dużej mierze od wybranej formy strony. Warto pamiętać, że niektóre z nich są tworzone za pomocą szytego na miarę kodu i nie posiadają systemów zarządzania treścią. W takim przypadku zarządzanie stroną może wymagać zaawansowanych umiejętności programistycznych, aby wprowadzać zmiany czy aktualizacje.

Jednak, jeśli wybierzesz stronę internetową opartą na CMS (content management system, czyli system zarządzania treścią), będziesz miał/miała znacznie większą kontrolę nad treściami na stronie. PMS umożliwia zarządzanie treściami, dodawanie nowych informacji, aktualizowanie treści, a nawet zmiany wizualne bez konieczności głębokiego zrozumienia kodu. To znacznie ułatwia zarządzanie stroną internetową nawet osobom bez technicznego doświadczenia.

Skontaktuj się z nami i zacznij realizować swoje cele biznesowe

Wspólnie osiągniemy więcej

Metody stosowane w market research 

Jak działa Market research

Market Research to szereg działań na wielu płaszczyznach, których finalnym celem jest sukces Twojej firmy. Każdy przedsiębiorca bowiem zastanawia się, czy klienci będą zainteresowani jego produktem bądź usługą. Każdy przedsiębiorca chce być o krok wcześniej od konkurencji. Każdy przedsiębiorca chce być na bieżąco z trendami i ulepszać swoje produkty. To właśnie Market Research zapewni Ci dostęp do tych informacji. 

W jaki sposób działamy?

Market research to prościej rzecz ujmując badanie rynku mające na celu rozwój Twojej firmy. Naszym zadaniem jest dostarczyć Ci wszelkie niezbędne informacje, które przyczynią się do Twojego sukcesu. Oto czego możesz od nas oczekiwać:

Analiza dostawców

Produkty i usługi najwyższej jakości, terminowość dostaw oraz dobra cena, to bardzo ważne aspekty każdego szanowanego się przedsiębiorstwa. To od rzetelności i profesjonalizmu dostawców zależy też Twoja renoma. Dlatego tak ważne jest znalezienie partnerów uczciwych oraz godnych zaufania i właśnie to jest naszym zadaniem. Zbadamy rynek firm działających w interesującej Cię branży nie tylko w Polsce ale i za granicą. Przeanalizujemy wszystkie aspekty mające dla Ciebie znaczenie i przedstawimy Ci tych, którzy spełnią Twoje oczekiwania na każdej płaszczyźnie.

Analiza konkurencji

Żyjemy w czasach, w których konkurencja w każdej niemal branży jest bardzo duża. Nie można jej ignorować, warto za to podejść z głową do działania. Żeby odnieść sukces musisz być o krok albo dwa przed konkurencją. Aby to osiągnąć, prześwietlimy Twoich rywali. Sprawdzimy ceny usług i produktów dając Ci możliwość analizy i oszacowania własnej wartości.  Prześledzimy wyszukiwania konkurencji w sieci co pozwoli nam przewidzieć jej plany i kolejne kroki w obszarze ich rozwoju. Mając te dane damy Tobie możliwość uprzedzenia konkurencji w danych działaniach, które zaowocują sukcesem Twojej firmy.

Analiza trendów

Nie masz pewności czy Twój pomysł na biznes jest dobry? Zastanawiasz się czy zapotrzebowanie na Twój produkt lub usługę będzie wystarczające aby odnieść sukces i czy zdobędziesz zainteresowanie klientów? Rozwiejemy Twoje wątpliwości. Mamy narzędzia, dzięki którym sprawdzimy na podstawie wyszukiwań w sieci, jaki potencjał ma Twój projekt, czyli jak często słowa identyfikujące się z Twoją branżą są wyszukiwane przez użytkowników Internetu. Przeanalizujemy wyniki tych wyszukiwań oraz zbadamy zachowania odwiedzających. Dzięki tym czynnościom będziemy mieć pełny obraz i informację czy podążasz w dobrym kierunku.