We create websites that comply with SEO and UX principles

We create websites for your business development

We work with many technologies:

– Platforms for online stores

– Systems for online product configurators

– WordPress from CMS (Content Management System)

– Angular

– PHP

– JavaScript

– jQuery

– Bootstrap

– HTML and SCSS

Our IT offer includes:

– Systems combining various technologies.

– Multi-module configuration systems.

– Database security and online payments.

– Systems that process data in real time.

– Solutions integrating client and server aspects.

Choose the type of website that suits your needs.

If you have questions, contact us.

Cutting edge online stores, product configurators and websites

Flexible and Stress-Free Start of Your Online Business

Subscription model
 • Website based on WordPress
 • Running a Google Ads advertising campaign
 • Creating a Google business card
 • The above elements of the subscription offer are inseparable
Popular

Google Ads Advertising Package and Meta Business suite

Priced individually
 • Advertising campaigns in Google Ads and other advertising channels
 • Keyword selection and optimization
 • Conversion optimization
 • Budget management
 • Reporting and analysis

Websites, stores and online configurators

Priced individually
 • We create websites
 • We create and operate e-commerce stores
 • We create and operate configurators
 • We create in: Angular, JavaScript, Html, Scss, PHP, jQuery, Bootstrap and CMS such as WordPress

Business Consulting

Priced individually
 • Process optimisation
 • Market research
 • Graphic designs
 • We have a full IT offer

Frequently Asked Questions

If you are starting your business and have a limited budget, choose the Flexible and Stress-Free Start of Your Online Business option. It allows you to start growing on the Internet without a significant investment. It improves the visibility, sales and recognition of the brand/service/product.

For established businesses with specified marketing budgets, we recommend the Google Ads Advertising Package and Meta Business suite.

Yes, advertising in Google Ads makes sense in many cases and can bring a number of benefits such as:

 • Increase in website traffic.
 • Reaching people looking for specific products or services.
 • Ability to precisely target desired customer segment.
 • Adjust your advertising budget and pay only for real results.
 • Access to analytical tools allowing you to monitor campaign effectiveness and optimize advertising

Google Ads ads can bring quick results by increasing brand awareness and interest in products or services

An online store offers many benefits for both customers and business owners. Here are some advantages of online stores:

 • Availability 24/7
 • Wide reach
 • Lower operating costs
 • Personalization and data analysis
 • Secure transactions

Yes, many products can be customized and configured online. Thanks to online configurator tools, customers can customize products, select options, additions and parameters, which allows them to create personalized versions of the product.

Of course, our goal is to provide the highest quality services and comprehensive support at every stage of cooperation. This is essential to achieve success in this field.

Tak, będziesz mógł/mogła zarządzać swoją stroną internetową pod pewnymi warunkami. Możliwość zarządzania stroną internetową zależy w dużej mierze od wybranej formy strony. Warto pamiętać, że niektóre z nich są tworzone za pomocą szytego na miarę kodu i nie posiadają systemów zarządzania treścią. W takim przypadku zarządzanie stroną może wymagać zaawansowanych umiejętności programistycznych, aby wprowadzać zmiany czy aktualizacje.

However, if you choose a CMS-based websitecontent management system, you will have much greater control over the content on the website. CMS allows you to manage content, add new information, update existing one, and even make visual changes without having to deeply understand the code. This makes managing the website much easier, even for people without technical experience.

Contact us and start achieving your business goals

Together we will achieve more

Tworzenie stron internetowych: dlaczego responsywność i UX są tak ważne?

 

Kampania reklamowa jest podstawą, jeśli chcesz, aby Twoja firma była rozpoznawalna na rynku. Dzisiejszy świat opanował Internet – miejsce gdzie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, gdzie znajdziesz każdą interesującą Cię rzecz czy usługę i gdzie zrobisz zakupy. Dlatego jest to również idealne miejsce na Twoją reklamę. Aby z powodzeniem zaistnieć w sieci warto podjąć współpracę z firmą, która przygotuje dla Ciebie profesjonalną stronę internetową. Nie jest to bowiem takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Na atrakcyjność i funkcjonalność strony ma wpływ wiele czynników i to właśnie one zdecydują czy internauta będzie swobodnie się po niej poruszał i czy skorzysta z Twojej oferty. Co w takim razie jest ważne podczas tworzenia strony internetowej? 

UX on the web – what is it?

Podczas tworzenia strony Internetowej kierujemy się pewnymi zasadami i standardami, które sprawiają, że będzie ona łatwa i przyjemna w obsłudze dla klienta. Niezmiernie ważny jest bowiem pozytywny odbiór strony przez użytkownika. Należy wówczas zadbać o jakość UX czyli User Experience. UX to dosłownie Doświadczenie Użytkownika, czyli ogół wrażeń jakich doznaje użytkownik podczas korzystania z Twojej witryny. Dlatego właśnie tak ważne jest wdrożenie UX podczas tworzenia stron Internetowych. Na co należy zwrócić uwagę? 

 • Strona internetowa przede wszystkim powinna być intuicyjna i przejrzysta. Klient, który ją odwiedza, powinien z łatwością się po niej poruszać i bez problemów znaleźć interesujące go informacje. Wszystkie funkcje na stronie powinny działać bez zarzutu. Niedopuszczalne jest aby się zacinała lub nie działała poprawnie. 
 • Projekt of your Web page powinien być atrakcyjny i przyjemny. Ważną rolę odgrywa tu odpowiednio dobrane barwy witryny, oraz rodzaj czcionki. Rażące kolory i zbyt ozdobna czcionka może wywołać u odbiorcy negatywne odczucia i w rezultacie doprowadzić do opuszczenia przez niego strony. 
 • Treści zamieszczone na Twojej stronie powinny być wartościowe i napisane w zrozumiały dla klienta sposób. Zbyt wyniosły i techniczny język może zniechęcić czytelnika i zmusić go do przejścia na stronę konkurencji.
 • Równie ważny jest też czas ładowania strony. Długie oczekiwanie wywołuje niecierpliwość i powoduje niezadowolenie klienta a w efekcie rezygnację z odwiedzenia witryny. 
 • Responsywność of your Web page to kolejny i nie mniej ważny element UX. Warto pamiętać, że z Internetu nie korzystamy wyłącznie na komputerach czy laptopach. Telefony komórkowe oraz tablety to przenośny i wygodny sprzęt, na którym równie często wyszukujemy interesujące nas strony. Nie byłoby możliwości swobodnego korzystania z Internetu na tych urządzeniach gdyby nie responsywność. Nazwa dość skomplikowana ale jej działanie jest z pewnością wszystkim znane. Responsywność to nic innego jak automatyczne dostosowanie rozmiaru of your Web page do każdego rodzaju ekranów. Jest ona przejrzysta co daje możliwość swobodnego poruszania się po niej. 
 • Warto pamiętać, że UX to ciągły proces doskonalenia stron. Standardy stron ich budowa oraz design ulegają ciągłym modyfikacjom. Ważne jest aby podążać za trendami i utrzymywać kampanię reklamową na jak najwyższym poziomie. Dlatego też regularna analiza, testy użyteczności i śledzenie opinii użytkowników jest nieodłącznym elementem User Experience.

UX and responsiveness are the key to your success

Wiele firm inwestuje w kampanie Google ADS, aby skutecznie dotrzeć do swojej grupy docelowej. To oczywiście bardzo rozsądne i taktyczne posunięcie. Należy jednak pamiętać, jak ważne jest wdrożenie UX w procesie tworzenia strony internetowej. Internauta po kliknięciu w reklamę oczekuje strony, która będzie intuicyjna, spójna, przyciągnie wzrok i zainteresuje go treścią czyli prościej rzecz ujmując, pozostawi mu miłe doświadczenia i to niezależnie od tego czy będzie korzystał z komputera czy innego urządzenia mobilnego. Doznania jakie zapewniasz odwiedzającym, mają kolosalne znaczenie na ich dalsze posunięcia. Zastosowanie UX w kampanii reklamowej jest zatem niezbędnym elementem, ponieważ spełnienie oczekiwań odwiedzających Twoją witrynę, to duże szanse na zdobycie klienta.